Szkolenia 4x4 - szkolenia offroad indywidualnie i dla grup

Szkolenia 4×4 – szkolenia offroad

Ze szkoleniami 4×4 i jazdą samochodami terenowymi jest jak z nauką gry w piłkę. Wszyscy wiedzą jak, ale nieliczni osiągają sukces. Jeśli chcesz na poważnie myśleć o jeżdżeniu samochodem terenowym, nauczyć się, jak w pełni wykorzystać potencjał swojego samochodu, to będziesz potrzebował trenera. Trenera, który przedstawi teorię, a potem pokaże, jak ją stosować w terenie.

Nie ważne, czym do nas przyjedziesz, czy będzie to Nissan Pathfinder, Jeep Wrangler, Toyota Landcruiser czy Opel Frontera. W offroadzie jeździmy już blisko 20 lat, wygrywaliśmy rajdy i na pewno nie brakuje nam doświadczenia w jeździe różnymi samochodami.

Chcemy pokazywać kolejnym fanom zabawy w offroad, jak robić to bezpiecznie i z przysłowiową „głową”. Nauczymy Was wjazdów na strome podjazdy, przejazdów przez wodę i błoto, a także przez kopny i głęboki śnieg. Pokażemy Wam, jak najskuteczniej używać wyciągarki, jak wykorzystywać teren i co może Twój samochód. Z chęcią dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami.

szkolenia offroad

Szkolenia offroad indywidualne i dla grup

Poziom szkolenia 4×4 dostosowujemy do umiejętności kierowcy/kierowców, możemy wspólnie wybrać się na fajny, kilkugodzinny przejazd albo małą wyprawę. Chcesz/chcecie poćwiczyć w trudnych błotnistych i grząskich warunkach? Czekamy na odpowiednią pogodę i… jedziemy, kiedy tylko będziecie gotowi.

szkolenia 4x4

Copyright 2016 Bez Drogi. All Rights Reserved.