Wyjazdy integracyjne - eventy 4x4 - Bez drogi

Wyjazdy integracyjne – eventy 4×4

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez offroadowych – 4×4. Nie odbębniamy wyjazdów, a kontrahentów i uczestników wyjazdów traktujemy uczciwie, dajemy wszystko z siebie i z naszych samochodów terenowych. Organizując z nami wyjazd integracyjny 4×4 masz pewność, że staramy się, aby trasy dostarczyły wrażeń i były wyzwaniem dla załóg offroadowych. Lubimy, gdy uczestnicy naszych eventów piszczą, krzyczą, a czasem klną. Wtedy wiemy, że rzetelnie wykonaliśmy swoją pracę.

Event offroad 4×4/mini rajd

Event offroadowy 4×4 w ograniczonym zakresie czasowym nie musi być nudny. Tak samo, jak zamknięty tor. Przygotujemy takie przejazdy i zadania, aby jazda po wyznaczonym terenie z zaliczaniem punktów kontrolnych i przeszkód dostarcza ekstremalnych wrażeń wszystkim uczestnikom. Jesteśmy bardzo komunikatywni, napisz, zadzwoń, ustalimy szczegóły.
1115982_691857620918571_8578520316991622277_o

Wyprawy integracyjne

Kilkudniowy/weekendowy przejazd zaplanowaną trasą z noclegami, ogniskiem i zadaniami specjalnymi. Jak zbudować most/przeprawę, jak wjechać pod stromą górę, jak pomóc innym uczestnikom wyprawy integracyjnej, którzy ugrzęźli w błocie lub zakopali się w piasku…przygotujemy zadania dla drużyn z poszczególnych samochodów. Mapa GPS i punkty kontrolne z zadaniami? Nie ma problemu. Dostosujemy tematykę imprezy do założeń scenariusza lub stworzymy własny. Zorganizujemy ognisko, nocleg i dodatkowe zadania. Będzie ekstremalnie.


wyprawy integracyjne 4x4

Copyright 2016 Bez Drogi. All Rights Reserved.